gotowe spółki, sprzedaż gotowych spółek z o.o.

Przy obecnej biurokracji, w przypadku spółek np. Warszawie należy poczekać nawet do miesiąca czasu na rejestrację spółki w KRS. Jednak mamy na to rozwiązanie.  Zakup już gotowej spółki umożliwia natychmiastowe podjęcie działalności. Taka spółka jest zarejestrowana zarówno w Krajowym Rejestrze Sądowym, jak i w pozostałych instytucjach i urzędach.

W ciągu jednego dnia możemy przygotować umowę sprzedaży udziałów spółki z o.o., oraz umówić termin u sprawnego i mającego praktycznie zawsze wolne terminy oraz niskie ceny Notariusza. Całość możemy złożyć w Państwa imieniu (przygotowując pozostałą dokumentację) do Krajowego Rejestru Sądowego. Tym samym praktycznie od ręki mogą Państwo zarządzać nową spółką.

Przykładowy proces obsługi Klienta: ustalenie szczegółów dotyczących przejmowanej spółki, przygotowanie dokumentacji (m.in. odwołanie „starego zarządu” i powołanie „nowego zarządu”, wynajem adresu do rejestracji spółki, zgłoszenie zmian dot. spółki, zgłoszenie zmian do NIP, VAT, NIP EU, założenie rachunku bankowego, prowadzenie księgowości. Pełna obsługa w zakresie rejestracji spółki w Polsce.

gotowe spółki na sprzedaż, ekspresowa rejestracja nowej spółki

Każda oferowana przez nas spółka z o.o. posiada oświadczenie członków zarządu o braku zaległości oraz o braku jakichkolwiek innych trwających umów. Zatem mają Państwo 100% pewność, że spółka jest „czysta”, bez żadnych wad natury prawnej, zobowiązań handlowych itd. Nasze spółki nigdy nie prowadziły żadnej działalności operacyjnej i są tworzone z myślą aby ułatwić prowadzenie biznesu naszym Klientom.

Taka forma pozwala naszym klientom na zaoszczędzenie czasu, pracy oraz „nerwów”.

Chcą Państwo zarejestrować spółkę? Szukają Państwo spółki? Mają Państwo pytania? Prosimy o kontakt: + 48 664 268 268