gotowe spółki, sprzedaż gotowych spółek z o.o.

Przy obecnej biurokracji, w przypadku spółek np. Warszawie należy poczekać nawet do miesiąca czasu na rejestrację spółki w KRS. Jednak mamy na to rozwiązanie.  Zakup już gotowej spółki umożliwia natychmiastowe podjęcie działalności. Taka spółka jest zarejestrowana zarówno w Krajowym Rejestrze Sądowym, jak i w pozostałych instytucjach i urzędach.

W ciągu jednego dnia możemy przygotować umowę sprzedaży udziałów spółki z o.o., oraz umówić termin u sprawnego i mającego praktycznie zawsze wolne terminy oraz niskie ceny Notariusza. Całość możemy złożyć w Państwa imieniu (przygotowując pozostałą dokumentację) do Krajowego Rejestru Sądowego. Tym samym praktycznie od ręki mogą Państwo zarządzać nową spółką.

Przykładowy proces obsługi Klienta: ustalenie szczegółów dotyczących przejmowanej spółki, przygotowanie dokumentacji (m.in. odwołanie „starego zarządu” i powołanie „nowego zarządu”, wynajem adresu do rejestracji spółki, zgłoszenie zmian dot. spółki, zgłoszenie zmian do NIP, VAT, NIP EU, założenie rachunku bankowego,prowadzenie księgowości. Pełna obsługa w zakresie rejestracji spółki w Polsce, na Litwie, w Czechach, w Bułgarii, na Słowacji, na Węgrzech i na Łotwie.

gotowe spółki na sprzedaż, ekspresowa rejestracja nowej spółki

Każda oferowana przez nas spółka z o.o. posiada oświadczenie członków zarządu o braku zaległości oraz o braku jakichkolwiek innych trwających umów. Zatem mają Państwo 100% pewność, że spółka jest „czysta”, bez żadnych wad natury prawnej, zobowiązań handlowych itd. Nasze spółki nigdy nie prowadziły żadnej działalności operacyjnej i są tworzone z myślą aby ułatwić prowadzenie biznesu naszym Klientom.

Taka forma pozwala naszym klientom na zaoszczędzenie czasu, pracy oraz „nerwów”.

Nasza usługa dotyczy przede wszystkim Polska, Litwa, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Węgry, Łotwa. Oferujemy w tych krajach spółki gotowe z NIP EU od ręki lub w ciągu ok. 5-7 dni roboczych.

Chcą Państwo zarejestrować spółkę? Szukają Państwo spółki? Mają Państwo pytania? Prosimy o kontakt: + 48 664 268 268